PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

KOMPLEKTĄ SUDARO:

#1 Kampinė sofa „SERAS“

Dėl savo elegantiško ir praktiško dizaino puikiai papildys Jūsų svetainės interjerą. Dėl paprasto ir patogaus naudoti ištraukiamo išskleidimo mechanizmo, sofą-kampą galima lengvai paversti dvigule lova su patogia miegojimo vieta. Šis kompaktiškas kampas Jums puikiausiai pasitarnaus kaip papildoma miegojimo vieta sodyboje ar atvykus svečiams. Ištraukiama dalis pagaminta ant bonell tipo spyruoklinio blokelio, apmušto pagrindiniu audiniu. Atlošo nugarėlė yra iš dalies padengta techniniu audiniu.

undefined

Patogi miegojimo funkcija

Kampas SERAS džiugins ir kaip stilingas kampas, ir kaip patogi miegojimo vieta. Kampą į patogią lovą lengvai ir paprastai transformuoja patikimas mechanizmas. Ant išskleisto paviršiaus komfortiškai išsimiegoti gali 2 žmonės! 

undefined

Erdvi patalynės dėžė

Estetiška kampo išvaizda nė neišduoda, kad savyje jis slepia erdvią patalynės dėžę. Joje galima patogiai laikyti ne tik patalynę, bet ir rečiau naudojamus daiktus. Tik pagalvokite, kiek daug vietos namuose galėsite sutaupyti, turėdami papildomą daiktų laikymo vietą!

Universali kampo pusė

Kampo-sofos montavimo kampas yra universalus – galėsite pasirinkti norimą kampo pusę montuojant.

undefined

Kokybiškas poilsis

Sofos-kampo pagrindas pagamintas iš elastingo putų poliuretano sluoksnio bei bonell tipo spyruoklių pagrindo.

undefined

+ €59 vertės DOVANA: Porankis su staliuku

Kartu prie komplekto pridėsime porankį su staliuku NEMOKAMAI. Viename iš porankių turėsite staliuką, kuris darniai įsilies į dizainą ir atrodys kaip stilingas baldo akcentas. Jums šis funkcionalumas suteiks daug patogumo – tik įsivaizduokite kaip gera visada po ranka turėti telefoną, mėgstamą knygą ar arbatos puodelį!

undefined

#2 Stalas TransformerisELENA

Funkcionalus stalas Transformeris pavers Jūsų gyvenimą daug patogesniu. Tai stilingas kavos staliukas ir patogus valgomojo stalas viename! Turėdami tokį baldą namuose sutaupysite daug vietos ir nesuksite galvos, kur patogiai susodinti užsukusius svečius. Metalinis transformacijos mechanizmas tarnauja ilgai ir yra itin tvirtas, tad puikiai išlaikys ant išskleisto stalo nukrautas vaišes!

undefined

Greitas ir tvirtas transformacijos mechanizmas

Kompaktišką kavos staliuką transformuoti į didesnį stalą itin paprasta! Tyliai ir lengvai veikiantis mechanizmas stalą padidina vos per 5 sekundes. Iš aukštos kokybės plieno pagamintas mechanizmas yra itin tvirtas, todėl atlaiko dideles apkrovas.

Talpina daug žmonių

Nesvarbu, ar gyvenate erdviame name, ar mažame bute – stalas transformeris padės patogiai priimti daug svečių. 80 cm ilgio kavos staliukas pasikeldamas padvigubėja ir virsta net 160 cm ilgio stalu. Prie tokio stalo gali patogiai susėsti net 8 žmonės! Vaišėms vietos taip pat atrasite.

Stilingas ir kokybiškas

Estetiškas dizainas nė neišduoda, kad staliuko viduje slepiasi transformacijos mechanizmas. Tad Transformeris ne tik padės sutaupyti daug vietos, bet ir taps gražiu Jūsų namų akcentu! Itin kokybiškos ir tvirtos medžiagos užtikrins, kad net dažnai transformuojamas stalas Jums tarnaus ilgai.

undefined

PRODUKTŲ SPECIFIKACIJOS:

Kampas SERAS:

Kampo pusė universali (galėsite pasirinkti surinkinėjant)

Plotis (su šoniniu staliuku) – 260 cm 

Šoninio staliuku plotis: 40 cm 

Ilgis – 160 cm 

Miegojimo plotas – 200cm x 140 cm 

Patalynės dėžė – YRA 

Šoninis staliukas – komplekte. 

Montavimas: pristatomas nesurinktas, dalimis, kurias reikia tik sujungti. Montavimas itin greitas ir nesudėtingas.

Spalva: ALMA 23 (pilka)

Stalas transformeris ELENA:

Suskleisto ilgis: 80cm. 

Išskleisto ilgis: 160cm.

Suskleisto aukštis: 48cm.

Pristatomas nesurinktas, pakuotė – 2 vnt.

Spalva: tamsiai ruda.

Atkreipiame dėmesį, kad elektroninėje parduotuvėje esančių prekių ar / ir audinių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realybėje esančių dėl Pirkėjo naudojamo įrenginio vaizduoklio ypatumų bei nustatymų. Jei prekės medžiaga yra su raštu, galimas jo nesutapimas su pavaizduotu nuotraukoje.

undefined


Peržiūrėti visus įvertinimus 

undefined