Apie GURU BALDUS

Mes esame tam, kad Jums padėtume susikurti jaukumą savo namuose
PLATUS ASORTIMENTAS

Mes, GURU BALDAI, esame baldų ekspertai. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės bei išskirtinio dizaino baldus internetu, už prieinamą kainą. Mūsų asortimente rasite itin platų baldų pasirinkimą: miegamojo lovos ir čiužiniai, svetainės baldai, sofos ir minkšti kampai, staliukai, spintelės ir kiti produktai, kurie Jūsų namams suteiks originalų stilių, maksimalų komfortą bei svetingą jaukumą.

KOKYBĖ IR FUNKCIONALUMAS

Mūsų baldai yra kokybiški, patvarūs bei komfortiški, tad Jūsų namuose tarnaus ilgus metus. Mums svarbu, kaip klientas jaučiasi įsigijęs ir naudodamas mūsų baldus, tad prekiaujame atrinktais produktais, pagamintais tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Manome, jog baldai turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, dėl to mūsų asortimente esantys baldai atlieka ne po vieną, bet po kelias funkcijas. Juos lengvai pritaikysite įvairaus dydžio patalpose, o subtilaus dizaino dėka puikiai priderinsite tiek naujame, tiek jau esamame interjere!

INDIVIDUALUS DĖMESYS

Mes skiriame ypatingą dėmesį kiekvienam klientui, tad didžiąją dalį produkcijos galite personalizuoti pagal Jums reikiamus išmatavimus bei pasirinkti norimą gaminio spalvą ir audinį. Tokiu būdu naująjį baldą galite lengvai pritaikyti prie jau turimų baldų bei namuose vyraujančio interjero stiliaus.

MALONUS APTARNAVIMAS

Esame orientuoti į malonią klientų patirtį, todėl didelį dėmesį skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui. Stengiamės, kad klientams būtų paprasta išsirinkti, užsisakyti ir naudoti mūsų produktus savo namuose. Atidžiai įsiklausome į kiekvieno iš Jūsų poreikius, apsipirkimo patirtį, atsiliepimus ir nenustojame tobulėti bei augti. GURU BALDAIS jau pastiki tūkstančiai laimingų pirkėjų visoje Lietuvoje!

EKONOMINĖ NAUDA

Mes tikime, jog renkantis baldus galima išpildyti visus tris kriterijus: aukštą kokybę, gražų dizainą bei prieinamą kainą. Pirkdami baldus internetu, GURU BALDAI e-parduotuvėje, sutaupysite ne tik savo laiką, bet ir pinigus! Fizinės baldų parduotuvės yra priverstos užsidėti didžiulius antkainius dėl tarpininkų, patalpų nuomos bei transportavimo išlaidų, tačiau pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje to išvengsite. Užsisakę Jums patinkantį produktą gausite jį tiesiai iš gamintojo, jam dar nenukeliavus į fizinę parduotuvę - taip sutaupysite net iki pusės pirkinio kainos!

PATOGUS ATSISKAITYMAS IR GARANTIJA

Mes tikime savo gaminių kokybe, tad suteikiame net 2 metų garantiją visiems savo produktams. Jūsų patogumui, apmokėjimą už savo užsisakytus baldus galite atlikti tik gavus prekes, avansas - nereikalingas. Taip pat, suteikiame galimybę klientams pirkti baldus ir išsimokėtinai. Užtikriname greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje, tad užsisakę baldus jais galėsite džiaugtis jau netrukus! Tikime, kad GURU BALDAI taps neatsiejama Jūsų kasdienio gyvenimo dalimi, suteiksiančia Jums išskirtinį komfortą, Jūsų namams – nuostabų dizainą, o svečiams – neišdildomą įspūdį.

Tikri atsiliepimai iš tikrų pirkėjų

Esame orientuoti į malonią klientų patirtį, todėl didelį dėmesį skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui. Įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius, apsipirkimo patirtį, atsiliepimus ir nenustojame tobulėti bei augti.

Skaityti atsiliepimus