PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Apie mus

 

 

GURU BALDAI – kokybiški baldai internetu bei išskirtinio dizaino kieti bei minkšti baldai, kuriuos gaminame pagal individualų užsakymą. Didžiąją dalį produkcijos galite personalizuoti pagal norimus išmatavimus bei pasirinkti norimą gaminio spalvą naudojant audinį ar eko odą. Tokiu būdu galite pritaikyti naująjį baldą prie savo jau turimo baldų asortimento, bendro namų dizaino ir interjero detalių.

Asortimente: miegamojo baldai, dvigulės lovos, svetainės baldai, čiužiniai, spintelės ir kiti produktai, kurie sukuria Jūsų namams orginalų stilių, komfortą bei jaukumą. 

Mūsų baldai yra aukštos kokybės, ergonomiški bei komfortiški. Mums svarbu, kaip klientas jaučiasi įsigijęs ir naudodamas mūsų baldus, tad gaminame juos iš itin kokybiškų medžiagų bei pasitelkiame šiuolaikiškus dizaino sprendimus. Tikime, kad GURU BALDAI gali tapti neatsiejama Jūsų kasdienio gyvenimo dalis, suteikianti Jums išskirtinį komfortą, Jūsų namams – nuostabų dizainą, o svečiams – neišdildomą įspūdį.

Esame orientuoti į malonią klientų patirtį, todėl didelį dėmesį skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui. Stengiamės, kad kiekvienam klientui būtų paprasta išsirinkti, užsisakyti ir, žinoma, mėgautis kokybišku produktu. Įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius, apsipirkimo patirtį, atsiliepimus ir nenustojame tobulėti bei augti. 

Tikime savo gaminių kokybe, tad suteikiame 2 metų garantiją visiems mūsų produktams. Pagaminimo šalis - Baltarusija. Pristatome visoje Lietuvoje. Taip pat, suteikiame galimybę klientams pirkti baldus išsimokėtinai.

Baldai internetu mūsų internetinėje parduotuvėje yra sutaupymas didelės dalies pinigų. Fizinės baldų parduotuvės yra priverstos užsidėti milžiniškus antkainius dėl tarpininkų, didelių parduotuvės bei transporto išlaidų, tačiau pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje to išvengiate. Užsakę Jums patinkantį produktą gausite jį tiesiai iš gamintojo, jam dar nenukeliavus į fizinę parduotuvę ir taip sutaupysite net iki pusės pirkinio kainos.